Realigro.co.ee on esimene rahvusvaheline kinnisvara otsingumootor, kus saate otsida Haiti kinnisvara müügikuulutusi.

Haiti müügiks olev kinnisvara

Haiti on Kariibi riik, kes jagab Hispaniola saare Dominikaani Vabariigiga idas. Isegi kui riik pole 2010. aasta maavärinast täielikult taastunud, on paljud selle ajaloolised monumendid, mis pärinevad 19. sajandi alguses, jäänud puutumatuks.

Pealinn on Port-au-Prince. Haiti on Aafrika suurima mõjuga rahvas Ameerika, see on lameda rekonstrueerimisega riik. Praegu on tuhandeid expatsi inimesi, kes elavad, töötavad ja teevad koostööd arengu- ja koostöövisiitides.

Kui otsite Haiti müügiks oleva kinnisvara ostmist, peate teadma, et Haiti elama asumine ei ole kindlasti rahulik kogemus. Haiti on maa, mis on täis kontraste ja unistusi noorte ja lootusrikkade elanike uue tuleviku kohta.

Haiti müügiks oleva kinnisvara omandamisel on oluline teada, et praegu pole usaldusväärset vara registrit. Kelmuse ja pettuse müük on tavaline, seega on hea mõte enne Haiti müügiks oleva kinnisvara ostu sooritamist lugeda ja alati konsulteerida advokaadiga.

Viimase 15 aasta jooksul on Haitil väga kiire linnastumine, kahekordistades linnaelanike arvu 3 kuni 6 miljonile inimesele. Haiti on nüüd Trinidadi ja Tobago ning Mehhiko suuruselt kolmas kodumaine riik Ladina-Ameerikas ja Kariibi mere piirkonnas. Igal aastal läheb linnale üle 133 000 Haiti.

Paljud Port-au-Princei elanikud püüavad leida mõistliku hinnaga ja jooksva veega elukoha, samal ajal kui teised kaotavad igapäevaselt tööl liiklust.

Seega ei ole lihtne leida Haiti müügiks sobivat vara.

Vaatamata kiirele linnastumisele tulenevatel raskustel on Haiti äärmise vaesuse tase vähenenud ja mõnede teenuste osakaal linnades on paranenud. Suured linnad on ühendatud peateede võrguga, parandades juurdepääsu mikrokrediidile.

Linnas elab 64% Haiti elanikest ja 2050. aastaks võib linnarealise arv suurendada 6 miljonilt 11 miljonile: see kiire linnastumine toob kaasa kasvava nõudluse infrastruktuuri, teenistuste ja töökohtade järele, kuid ennekõike annab see ka majanduslikke võimalusi ja ilmselt üha suurenev vara müüki Haitis.

See on eriti üllatav Port-au-Prince'i tänavatel, kus on palju inimesi, väikesi tänavakaubitsejaid, telefonipoone ja värvilisi kraanikaitsmeid, maalitud furgoneid, mida kasutatakse ühistranspordina. Nende võimaluste ärakasutamiseks soovitatakse raportis linnaplaneeringute sujuvamaks muutmiseks infrastruktuuri ja teeninduslünga sulgemiseks ning linnade edaspidise kasvu ettevalmistamiseks.

Põhiliste teenuste kättesaadavus on paranenud, eriti linnapiirkondades, kuid kiiresti kasvavatele vajadustele reageerimiseks tuleb veel rohkem teha: samas kui Port-au-Princei või teise linna Cap-Haitieni elanikele on parem juurdepääs koolidele, tervisele ja elektrienergiaga seotud teenustest, puuduvad kaks kolmandikku linnaelanikele piisavaid sanitaarruume ja tahkete jäätmete kogumise määr on väga madal.

Investeerimine tänavatelt ning ühistranspordi efektiivsuse ja mugavuse parandamine ning linnade ruumilise planeerimise tugevdamine on ülioluline, et vähendada transiitkaupade kadu ja hõlbustada juurdepääsu töökohtadele ja turgudele. Kuid see parandab Haiti müügitehingute portfelli.

Mitmed kallid loodusõnnetused on halvendanud linnastumise protsessi eeliseid: enam kui 96% Haiti elanikkonnast puutub kokku kahe või enama loodusriskiga. Maavärinate tsoonides on suur hoonete hulk ning poolel on ehitatud üleujutusele alluvas maas. Pärast 2010. aastat

Haiti loodi loodusõnnetuste korral riskijuhtimisega seotud teabe- ja planeerimisvahendid, näiteks riskihinnangud mitmete ohtude vastu, seismiliste alade kaardistamine ja katmata varad.

  •  
    Liikumine Haitile. Välismaalane ja elavad Haitis

        Kariibi mere äärde, üks kord Prantsuse kolooniast, oli kaunis Haiti üks esimesi riike, kes kuulutasid oma iseseisvuse Ameerikast. See on kahtlemata üks Ameerika mandri kõige vähem rikkaid riike, kuid muidugi ka kõige odavam! Miks me sellest räägime? Et anda teile võimalus võtta see samm, m ...

Kaart, hinnasuundumused ja statistika

Kuulutused seotud

Cod. 40330

Müük Muu (maa), Haiti, Port-au-Prince, Petionville, Pernier

30,842.44EUR
Müük
Muu (maa)

517 m²
See majutusasutus asub mugavalt 30 minuti kaugusel lennujaamast, turvalises piirkonnas politseijaoskonna lähedal. Läheduses peatee ja kraaniga koputat...
Cod. 5113

Müük Maja, Haiti, Port-au-Prince, Port-au-Prince, BOULEVARD center

185,054.64EUR
Müük
Maja

130 m²
Rajatega maja väikestes elamutes 5 majaga. Eraldi aed ja rand. Täielikult renoveeritud 2008. aasta algus, mis on sisustatud Ameerika ja Ameerika köögi...
Kaart, hinnasuundumused ja statistika
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB